HAKKIMIZDA

Deneyimli personeli, teknoloji destekli laboratuvarları, sertifikalı üretim prosesleri ve yenilikçi özel projeleri ile ülkemiz aroma ve esans sektörüne farklı bir rüzgar katmakta, bir çok marka ve firmanın çözüm ortağı olmaktadır. Firma, dünya trendlerini takip eden özel ekibin, yetenekli parfümör ve aromatisyenlerin ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkartılan esans ve aromalar ile müşterilerinin sadece bugünkü çalışmalarına ortak olmakla kalmayıp gelecek ürünlerine de yön vermekte ve ortak vizyon yakalamaktadır. İnovasyon ve araştırmaya olan sürekli yatırımları, yenilikçi projeleri ve en son kalite standartlarına uygun teknolojisi ile firma sadece ulusal pazarda değil, uluslar arası pazarda da yerini almakta ve tüm ortaklık girişimlerini değerlendirmektedir.

KALİTE VE GIDA EMNİYET POLİTİKAMIZ

Yerli bir üretici olarak tüketicilerin dinamik taleplerine güçlü teknolojik altyapısı ve en yüksek kalitedeki ürünleriyle cevap vermeye azami ölçüde dikkat göstererek mevzuatlara, standartlara, uygulanabilir şartlara ve müşteri beklentilerine uygun üretim yapmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Bütün çalışanlarımızın “müşteri memnuniyetini“ birinci derecede sağlamak amacıyla sisteme etkin katılımları ve bu doğrultuda gelen başarının yüksek motivasyonu, yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarının özünü oluşturmaktadır. “Sürekli İyileştirme” anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek kalitede öncü olmak bütün çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda sinerji oluşturarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve sistemimizi sürekli iyileştirerek toplam kaliteye ulaşmak temel hedefimizdir.

TESTIMONIAL

Müşterilerimiz Hakkımızda
Neler Dediler

 • Bizimle daima ilgili, özellikle temrin konusunda harika hızlı bir ekip ile çalışmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz
  Zehra Akat
  Armor Cosmetics
 • Duis sed felis in felis sagittis et, porttitor interdum. Proin scelerisque arcu. Donec fermentum ultrices ut, neque. Nulla aliquet.
  Kevin Perry
 • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada.
  Katarina Johnes